TvTap Pro

1.9

3.7

16

Akıllı telefonunuzda dünyanın dört bir yanından TV kanalları izleyin

3.5M

Bu uygulamayı oyla

TVTAP, akıllı telefonunuzun konforunda dünyanın dört bir yanından kamu ve özel TV kanallarını izlemenize olanacak sağlayan bir uygulamadır.

TVTAP'ın çalışma şekli kolaydır: uygulamayı açtığınızda, TV kanallarının logoları ile birlikte listesinin yer aldığı mükemmel ve kolay bir arayüz bulursunuz. İlk başta, mevcut kanallar gösterilir fakat kanallar arasında seçim yapmak ya da ilginizi çekmeyen kanalları listeden çıkartmak için filtre uygulayabilirsiniz. Bu kanallardan birini canlı izlemek için tek yapmanız gereken kanalın logosuna dokunmaktır ve hepsi bu. Anında akıllı telefonunuzdan kanalı izleyebilirsiniz.

TVTAP izleme tercihlerinize bağlı olarak size tavsiyelerde de bulunur. Bu nedenle, eğer çizgi film ya da eğlence kanalları izliyorsanız, ekranın alt kısmında uygulamanın ilginizi çekeceğini düşündüğü benzer yayınlar yapan kanallardan oluşan bir liste görürsünüz.

TVTAP, akıllı telefonunuzun konforunda dünyanın dört bir yanından TV kanallarını izlemek için harika bir uygulamadır. Kolay ve net olan dizaynı geniş kanal listesinde kaybolmanıza engel olur ve aradığınızı kolayca bulmanızı sağlar.
Uptodown X